Stina Blackstenius

PositionForward
Född-
NationalitetSverige
Landskamper-
Längd-
Vikt-
Moderklubb-
Andra klubbar-
Kom till LFC-

Personlig statistik

SerieMATSTAINBUTBVARUTVMÅLSPMSTMFRMHÖMNIMPASPOÄ
Damallsvenskan 20192222010019170002423
LFC, Svenska Cupen, damer 20162201005-0-----
LFC, Damallsvenskan 201519163320770000411
LFC, Svenska Cupen, damer 20155410003-0-----
LFC, Damallsvenskan 20141714360032000114
LFC, Svenska Cupen, damer 20145501004-0-----
LFC, Damallsvenskan 201320119500880000311
LFC, Svenska Cupen, damer 20136331007-0-----
MAT = Antal matcher, STA = Matcher från start, INB = Inbytt, UTB = Utbytt, VAR = Varning, UTV = Utvisning, MÅL = Mål, SPM = Spelmål, STM = Straffmål, FRM = Frisparksmål, HÖM = Hörnmål, NIM = Nickmål, PAS = Målgivande passning, POÄ = Poäng.

Spelarstatistik från svenskfotboll.se